Gözde Büyükacaroğlu’nun kurucusu olduğu Vivoo, çeşitli araçlarla insanların kendi vücudunu daha iyi takip etmesini ve daha iyi anlamasını sağlayan bir sağlıklı yaşam platformu.

Gözde Büyükacaroğlu, diğer kadın ortağı ile yediklerinin vücuda etkilerini araştırırken bu alandaki doğru ve objektif datayı alıp hızlı şekilde sonuç verecek uygulamaların çok az olduğunu fark etti. Buradan yola çıkarak kullanıcıya hızlı ulaşabilecek, uygun fiyatlı ve hızlı aksiyon alınmasını sağlayacak olan Vivoo’yu kurmaya karar verdi.

"Vivoo ile vücudunuzun sesi olmaya çalışıyoruz."

Vivoo, evinizin konforunda kullanabileceğiniz idrar testleri ile kullanıcılara su tüketim seviyesi, pH, kalsiyum, vit-c, magnezyum gibi farklı parametrelerde sonuçlar göstermekte ve nasıl daha sağlıklı bir yaşam sürebileceğine dair tavsiyeler vermektedir.

100 binden fazla kullanıcısı olan ve 100'den fazla ülkeye ihracatta bulunan şirketin hedef pazarı başta Amerika olmak üzere ana dili İngilizce olan ülkeler.

"Başarının en temel halkalarından biri pes etmemek. Her gün çok farklı sorunla karşılaşıyorsunuz. Pes etmediğiniz sürece her şey devam eder."

En büyük hedefi en iyi sağlıklı yaşam uygulaması  olma yolunda kullanıcı deneyimini ve etkileşimini iyileştirmek, müşterilerine mümkün olduğunca daha fazla sonuç göstermek. Öncelikli planı ise sağlıklı yaşam alanında mümkün olduğunca bütüncül bir bakış açısıyla hizmet vermek ve bu vizyonda ürünler geliştirmek.

Kübra Yurtsever Kargı

2023 Yılı Türkiye'nin Yöresinde Sürdürülebilir Fark Yaratan Kadın Girişimcisi

Müge Baltacı

2023 Yılı Türkiye'nin Kadın Sosyal Etki Girişimcisi