Kadınlar tarafından yönetilen işletmelere uygun koşullarda kredi Garanti BBVA'da!

Belirli bir yatırım projesine sahip ya da mevcut firmasını genişleterek yerel ve uluslararası piyasalarda rekabet etmek isteyen tüm kadın girişimcilere yönelik 60 aya varan vadelerle, özel faiz oranları içeren ihtiyaç ve yatırım kredileri sayesinde, tahsilat ve ödemelerini kolayca düzenleyebilirsiniz. Detaylı bilgi Garanti BBVA Şubelerinde!

01

Şirket Kredi Kartı ve Bonus Business

İşletmeniz için sizin ve çalışanlarınızın yapacağı alışverişleri her kullanıcı için birbirinden bağımsız ve farklı limitler atayabilen şirket kredi kartı ile kontrol altına alabilirsiniz. Şirket kredi kartınızı Bonus Business olarak tercih ederseniz şirket alışverişlerinizde Bonus Miles&Smiles kredi kartı olarak tercih ederseniz mil kazanırsınız. Detalı bilgi için tıklayınız.

02

TeşvikBul

Teşvikbul ile teşvik, hibe ve destekler ile ilgili genel bilgileri toplu olarak bulabileceğiniz gibi, TeşvikBul bölümünde yer alan formla il, faaliyet alanı, şirket kuruluş tarihi, çalışan sayısı ve yatırımın konusu gibi bilgileri doldurarak kendinize en uygun teşvik, hibe ya da destek ile ilgili ücretsiz bilgi alabilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız.

03

Garanti YolHaritam

Yeni iş kurma, geliştirme veya olgunlaştırma aşamasındaki girişimcilere ve KOBİ’lere yönelik muhasebesel, teknik, finansal, stratejik ihtiyaçları için izlenmesi gereken yolları adım adım anlatan ve buna yönelik anket, makale, hesaplama araçları, kontrol listeleri gibi kaynaklar sunan bir karar destek aracı olan Garanti YolHaritam her zaman yanınızda! Detaylı bilgi için tıklayınız.